Bizimle ortak olun!

Kişisel gelişim yolculuğuna çıkmaya ve insanların hayatlarında bir fark yaratmaya hazır mısınız?
doTERRA Wellness Advocates olarak, başkalarını sağlık ve esenliklerinin kontrolünü ele almaları için güçlendirme misyonundayız. İşimizi kurarken kişisel ve ruhsal olarak da büyüyor, daha iyi liderler ve daha şefkatli insanlar olmayı öğreniyoruz. Doğal sağlık çözümlerinin ve kalp merkezli girişimciliğin dönüştürücü gücünü keşfetmeye hazır mısınız? Eğer öyleyse, okumaya devam edin ve size doTERRA'nın esansiyel yağlardan nasıl çok daha fazlası olduğunu gösterelim.

Bizler Monir ve Tanja Daniels, Blue Diamond Wellness Advocates'iz ve sizi dünyanın dört bir yanındaki insanlara doğal sağlık çözümleri sunma misyonumuzda bize katılmaya davet ediyoruz.
Bir doTERRA işi başlatmak için üç tür motivasyon olduğuna inanıyoruz: kendi siparişlerinizi geri kazanmak, gelirinizi tamamlamak veya bizim yaptığımız gibi kişisel sağlık ve zindelik sektöründe başarılı bir kariyer oluşturmak. Başarılı bir iş kurarken başkalarının daha sağlıklı ve mutlu olmalarına yardımcı olmanın memnuniyetini hayal edebiliyor musunuz?

İstiyorum:

Bedavaları kim sevmez ki?

Tatil ya da hobiler için daha fazla para isteyen var mı?

Peki ya finansal özgürlük?

Ama neden doTERRA diye soruyorsunuz? Biz tipik bir Ağ Pazarlama şirketi değiliz. Çevreye ve “şişe için” çalışanlardan son müşterilere kadar sürece dahil olan herkese büyük önem veren insan odaklı bir şirketiz.
Ortak Etkili Kaynak Kullanımı ve İyileştiren Eller girişimlerimiz sayesinde, yolculuğun her adımının mümkün olduğunca etik ve sürdürülebilir olmasını sağlıyoruz. Bu, yağlarımızı üreten çiftçiler ve damıtıcılarla doğrudan çalışarak adil bir ücret almalarını ve kaynak bulma sürecinin sürdürülebilir olmasını sağladığımız anlamına gelmektedir. doTERRA'nın hayırseverlik kolu olan Healing Hands, dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi toplulukları desteklemektedir ve bir Wellness Advocate olarak Healing Hands girişimlerine aktif olarak katılabilir ve hatta kendi girişiminizi başlatabilirsiniz!
doTERRA'yı piyasadaki diğer tüm benzer kuruluşlardan ayıran şey, her düzeyde saflığa olan bağlılığıdır.
Esansiyel yağlardan bahsetmişken, doTERRA %100 saf Sertifikalı Saf Test Edilmiş Sınıf (CPTG) yağlarıyla pazar lideridir. Müşterilerimize en yüksek kalitede ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz.
Bize güvenin, burnunuz farkı koklayacak ve kalbiniz farkı hissedecek!

doTERRA yolculuğumuzda bize katılırsanız, sizin gibi düşünen insanlarla çalışacak, sekiz yıllık deneyimimizden faydalanacak ve merkezinde kalp ve hizmet olan bir iş kuracaksınız.
Hepimiz sağlıklı bir yaşam tarzı ve büyüme zihniyetinin tadını çıkarırken başkalarının kendilerinin en iyi versiyonu olmalarına yardımcı olmakla ilgiliyiz.

doTERRA, normalde ağ pazarlama düşüncesinden ürperen insanlar için bir ağ pazarlama fırsatıdır. İşimiz mümkün olduğunca çok ürün satmakla ilgili değil – insanlara kendi refah yolculuklarında rehberlik ediyoruz. Dahası, ücretlendirme planımız başlı başına bir kendini güçlendirme yolculuğudur! Her adım ve derece, kişisel engellerin üstesinden gelmeyi veya sınırlayıcı inançlardan kurtulmayı temsil eder.

Bizimle çalışmak aynı zamanda deneyimli mentorluk ve kanıtlanmış araçlar elde etmek anlamına gelir. Birlikte çalışmayı sevdiğiniz insanları kendinize çekmek için kanıtlanmış yöntem ve stratejileri kullanarak işinizi kurmak için kendi yolunuzu geliştirme yolculuğunuzda size yardımcı olacağız.

Peki, ne bekliyorsunuz? Bu heyecan verici yolculukta bize katılın ve birlikte bir fark yaratalım!

Çocukluğunuzu ve bu hayata dünyayı daha iyi bir hale getirmek için geldiğinizi bildiğiniz zamanları hatırlıyor musunuz? Bizi harekete geçiren bu tür bir duygusal tetikleyicidir ve sizi de harekete geçireceğine inanıyoruz. Bu duyguyu yeniden canlandırmanın zamanı geldi! Sizi sadece kendi hayatınızı değil, başkalarının hayatlarını da değiştirecek bir yolculukta bize katılmaya davet ediyoruz.

doTERRA ‘da başarılı olmak, hayatı kendi şartlarınıza göre yaşamak için kendinizi özgür bırakmak anlamına gelir. Kendi programınızı yönetebilir, birlikte çalışmak istediğiniz kişileri seçebilir ve onlarca yıl sürebilecek istikrarlı bir gelir elde edebilirsiniz. Liderlik becerilerinizi geliştirecek ve kendi hayatınızın ve işinizin lideri olacaksınız. Ayrıca, Avrupa'nın en güzel yerlerinde kongrelere ve liderlik eğitimlerine katılabilirsiniz.

Bizimle çalışmak, kendi hızınızda büyüyebileceğiniz sıcak, destekleyici (ve eğlenceli!) bir ekibin parçası olmak demektir.
Satış deneyiminiz yok mu? Sorun değil!
Denenmiş ve test edilmiş sistemimizle sizi yol boyunca eğitiyoruz. Benzer düşünen insanların birbirleriyle bağlantı kurması ve ağımızı güçlendirmesi için harika etkinlikler (fiziksel ve çevrimiçi) oluşturuyoruz ve siz de bunlara katılabilirsiniz! Birlikte daha güçlüyüz ve bizimle yolculuğunuzda asla yalnız hissetmeyeceğinizi, gurur duyacağınız bir iş kurmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara ve bilgiye sahip olacağınızı garanti ediyoruz.

Evet, doTERRA ile başlamak istiyorum, şimdi ne olacak?

Elbette, başlangıç kitlerinden biriyle hemen kaydolabilir ve hemen başlayabilirsiniz, ancak önce bizi bir atölyede veya kahve içerken ziyaret etmeniz daha iyi olabilir, böylece kim olduğumuzu ve bir tıklama olup olmadığını hissedebilirsiniz. Özellikle bir iş kurmak istiyorsanız, birlikte çok çalışacağız ve eğleneceğiz! Yani bizim için ortaklık ve dostluk el ele gider!
Arayın, sohbet edin veya e-posta gönderin, sizden haber almak isteriz. Şimdi adım atın, evren harekete geçmeyi sever!

Siz de bir AromaPro olun!

Tarçın kabuğunun damıtıldığı Kenya'daki Tanja.

doTERRA ve esansiyel yağlarından o kadar ilham alıyorum ki, koçluk uygulamamı doTERRA'nın doğal araçlarını içerecek şekilde genişletebildim. Danışanlarım, koçluk deneyimini geliştiren ve zenginleştiren uçucu yağların kullanımından yararlanıyor. Bu da yaşamda daha fazla uyum ve neşe ile daha başarılı bir hayata yol açar.

Süper motivasyonel üst hat liderlerim Tanja ve Monir yıllar içinde arkadaşım oldular ve beni sadece özel olarak değil profesyonel olarak da aktif bir şekilde destekleyip cesaretlendirdiler. Eşitler olarak bir araya geliyor ve birbirimizin beceri ve yeteneklerini tamamlıyoruz. Bu değişim o kadar değerli ve zenginleştirici ki hayatımda bunu kaçırmak istemezdim.

Shopping Cart