doTERRA-Aroma-Touch-Massage-Technique-logo.png

dōTERRA AromaTouch Tekniği

AromaTouch tekniği, alıcıya esansiyel yağlarla eşsiz bir deneyim yaşatır ve aynı zamanda iyi olma halini destekler.

AromaTouch tekniği çok hoştur. Nazik, ritmik dokunuş, dokuya derinlemesine nüfuz eden ve ihtiyaç duyulan yerlerde hedeflenen desteği sağlayan en yüksek kalitede terapötik esansiyel yağların aromasıyla uyum içinde çalışır. Zihin ve ruh keyif alabilir ve beden tamamen rahatlayabilir.

AromaTouch sertifikasyon eğitimine katılmanın sadece en eğlenceli değil, aynı zamanda doTERRA'nın uçucu yağlarını kullanmaya başlamanın en güvenli ve en faydalı yolu olduğunu biliyor muydunuz?

Bu günlerden biri uygun değil ve beklemek ve AromaTouch Tekniğini şimdi tanımak istemiyor musunuz?
O zaman aşağıdan ücretsiz kayıt olun ve AromaTouch Intro webinarını izleyin.

AromaTouch Tekniği sertifika eğitim kursuna katılın!
Eğitimi uyarladık ve şimdi teoriyi çevrimiçi olarak öğretiyoruz. Uygulamayı küçük bir grup halinde yerinde öğreneceksiniz.
Ayrıca size uygun bireysel bir çözüm için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hollanda'da eğitim yeri:
PhysioCoaching Uygulaması
Fugaplantsoen 2
1312 SH Almere

Lüksemburg'da eğitim yeri:
Paladium, Le Jardin Secret
10A Rue des Merovigiens
Bertrange, Lüksemburg

Saat 10:00 – 15:00

Basit ve sezgisel

AromaTouch tekniğinin gerçek güzelliği basitliğinde yatmaktadır. Sonuç olarak, herkes tekniği sadece bir günlük eğitimle öğrenebilir ve her yerde uygulayabilir.

Tekniğin temel amacı yağları uygulamak ve alıcıya bir uçucu yağ deneyimi yaşatmaktır, ancak AromaTouch Tekniği aynı zamanda başka bir kişiyle duygusal düzeyde bağlantı kurmakla ilgilidir. Bu teknikle kurulan bağlantılar güven duygusu oluşturur ve alınan kişinin rahatlamasına yardımcı olur.

Dr David Hill yaratıcı AromaTouch

Dr. David Hill, alternatif tıp ve uçucu yağların kullanımı konusunda önde gelen bir uzmandır. Bu teknik, Doğu tıbbı ile modern aromaterapiyi birleştirmektedir.Yağlar vücudun meridyen yollarına ve visseral temas noktalarına uygulanır. Aynı zamanda AromaTouch tekniği hem basit hem de sezgiseldir ve terapötik kalitede saf ve %100 doğal esansiyel yağların kullanımıyla alıcıya unutulmaz bir deneyim yaşatır.

doTERRA AromaTouch Eğitmeniniz

AromaPro'dan Tanja Daniels bir doTERRA Blue Diamond ve enerjik şifa masajı, meridyen masajı, aromaterapi, çakra dengeleme, Omega Sağlık Koçu, NLP, aile konstelasyonu ve beslenme konularında deneyimli bir Masaj eğitmenidir.

AromaTouch tekniği sırasında sadece dōTERRA'nın CPTG yağları ile çalışıyoruz.

İşlem 4 adımdan oluşur: her adımda, fraksiyone hindistan cevizi yağı bazında 2 yağ kullanılır.
Bir AromaTouch seansı 45 dakika ile 1,5 saat arasında sürer.
Bir AromaTouch kiti ile birden fazla tedavi uygulanabilir.

doTERRA AromaTouch sertifikasyon eğitiminden ne bekleyebilirim?

Eğitimden sonra, dōTERRA'dan bir sertifika alacaksınız ve AromaTouch tekniğini, muhtemelen diğer hizmetlerinize ek olarak, diğer insanlara yardım etmek için hemen kullanabilirsiniz.

Gündüz kursuna katılmak için önceden herhangi bir eğitim almanıza gerek yoktur. Masaj veya aromaterapi deneyiminiz olsun ya da olmasın, AromaTouch tekniğini öğrenebilirsiniz.

Elbette bu günlük kurs, hizmetlerine özel bir katkı arayan terapistlerin yanı sıra sporcular, eğitmenler, fizyoterapistler ve özel kullanım için de idealdir.

Size bir saatlik ÜCRETSİZ AromaTouch Tanıtım Web Semineri sunuyoruz. Burada yağlar hakkında daha fazla bilgi edinecek ve Tekniğin nasıl uygulanacağını göreceksiniz. Ayrıca AromaTouch El Tekniğini de öğreneceksiniz! Bu web semineri sertifikasyon eğitimine hazırlık için idealdir. Aşağıya tıklayın ve yerinizi hemen ayırtın!

AromaTouch sertifikasyon eğitimi sırasında ne alacağım?

Kaydı gönderdikten sonra, doğrulama için otomatik olarak bir e-posta bildirimi alacaksınız. Eğer bir e-posta almadıysanız, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçer misiniz?
Daha sonraki bir tarihte gün hakkında daha fazla bilgi içeren bir e-posta alacaksınız.

AromaTouch Sertifikası mı istiyorsunuz?

O halde AromaTouch eğitimine şimdi kaydolun!
Shopping Cart