Metabolik Sağlıktaki devrimi şimdi keşfedin

doTERRA MetaPWR ile Metabolizmanızı Sıfırlayın

Yenilenmiş metabolizmanız 3 kolay adımda:

Adım 1: MetaPWR Avantajı

MetaPWR Advantage günün herhangi bir saatinde alınabilir. 250 ml suya ekleyin ve çalkalayın.

Dünya genelinde ‘yaşam süresi' artıyor olabilir, ancak bu fazladan yılların kaçı gerçekten sağlıklı hissederek, tam bir canlılık ve esenlikle geçiyor? Hayatınızdaki yılların sayısını kesin olarak belirten yaşam süresinden farklı olarak, sağlık süresi refah ve sağlığınızın süresini ifade eder. Uzun ömür ve sağlık süresi arasındaki farkı kapatmanın ve yıllarınıza daha fazla yaşam katmanın zamanı geldi.

Orta yaşlarda, vücuttaki NAD+ seviyeleri gençliğimizdekinin yarısı kadardır! NAD+ sağlıklı bir şekilde yaşlanabilmemiz için uygun hücre fonksiyonunu sağlar. Kemiklerde, kaslarda, deride ve tendonlarda bulunan ve vücut hücrelerini bir arada tutmaya yardımcı olan bir protein olan kolajen, gençken vücudun yaklaşık yüzde 30'unu oluşturur, ancak yaşla birlikte keskin bir şekilde azalır.

MetaPWR Advantage, hücresel düzeyde sağlıklı yaşlanmayı desteklemek için NAD+, kolajen ve diğer doğal bileşenleri sunar. * Piyasadaki çoğu kolajen ürünü sadece 1 veya 2 tip kolajen içerirken, MetaPWR™ Advantage sürdürülebilir deniz kaynaklarından elde edilen dokuz tip kolajen tripeptidi doTERRA® CPTG® esansiyel yağları ile birlikte sunar.

Advantage 19 aktif bileşen içerir, bunların başlıcaları şunlardır:

 • NMN (sağlıklı biyolojik yaşlanmayı destekler)
 • 9 çeşit kolajen (cilt, kaslar, kemikler, eklemler ve daha fazlasının sağlığını iyileştirir)
 • Resveratrol (diğer şeylerin yanı sıra bilişsel işlevi geliştirir)
 • Lipozomal C vitamini (oksidatif stresi azaltır)

Adım 2: Suyunuza destek verin

Her gün 6 damla veya 3 Softgel MetaPWR Metabolik Karışım Yağı alın, biblo suyunuza yağı vererek veya MetaPWR Softgelleri alarak…. Sadece cam veya paslanmaz çelikten için, plastikten değil.

Metabolik Karışım:

 • Yağ hücrelerinin büyümesini engeller
 • İstekleri azaltmaya yardımcı olur
 • Sağlıklı bir metabolizmayı destekler
 • Uyarıcılar olmadan

MetaPWR yağ karışımı l suyunuza eklenebilir veya jel kapsüller halinde alınabilir. Yağ ve kapsül birbirinin yerine kullanılabilir. Her gün suyunuza 6 damla yağ veya 3 kapsül alın. Karıştırmaktan ve eşleştirmekten çekinmeyin. Yağı “sorunlu bölgelerinize” masaj yaparak da uygulayabilirsiniz. Kokusuz el ve vücut losyonumuza ekliyorum ve alt karın bölgesine ve uyluklara sürüyorum. Bunu kuru fırça masajıyla birleştiriyorum. Yağ hücrelerine çok fazla yağ depolamayı bırakmaları için sinyal verir!

Her gün doğru miktarda su için. Vücut ağırlığınızın kilogramı başına 35 ml su içmeye başlayın.

Adım 3: MetaPWR Yardımı

MetaPWR Asistanı

 • Yemeklerden sonra glikoz artışını azaltır
 • Sağlıklı kan şekeri tepkisini destekler
 • Gün boyunca enerji seviyelerini dengeler
 • Hızlı yanan karbonhidratları yavaş yanan karbonhidratlara dönüştürür
 • MetaPWR Assist'i en büyük öğününüzden 15-30 dakika önce alın.
 • MetaPWR Assist, günün en büyük öğününde karbonhidratları ezmenize yardımcı olarak yemek sonrası glikoz artışlarını azaltır. Dut bileşeni aslında karbonhidratlara bağlanır, böylece glikoz kan dolaşımınıza o kadar hızlı ulaşmaz.
 • Vücudunuzu bir araba gibi düşünün – o sizin yaşam aracınız! Ayağınızı gaza basıp sonra frene basarsanız, arabanız aşınır. Bu frenleriniz, lastikleriniz, emniyet kemeriniz vs. için iyi değildir.
 • Kan şekerinizdeki ani yükselişler ve düşüşler de vücudunuz için zordur ve hücrelerin arızalanmasına ve vücudunuzun daha hızlı yaşlanmasına katkıda bulunur. Kan şekerimizi ve insülin eğrilerimizi ne kadar normalleştirebilirsek o kadar iyidir ve ayrıca enerji ve dayanıklılık konusunda da muazzam derecede yardımcı olur!

Boncuklar isteğe bağlıdır ve gerektiği gibi kullanın. Gerçekten aç olup olmadığınızı ve atıştırmaya ihtiyacınız olup olmadığını anlamak için bir test olarak kullanmak harikadır. Bazen susarız, sıkılırız ya da sadece çiğnemek isteriz. Bunlar ağzınızda patlatmak için çok lezzetli. Size MetaPWR yağ karışımının lezzetli tadını verirler. Bir boncuk tanesi aldıktan sonra 30 dakika bekleyin; hala açsanız bir şeyler atıştırın. Yemek yemek vazgeçmeye çalıştığımız bir şey değildir. Acıktığımızda yemek yemek iyidir. Doğru seçimler yapmak önemlidir!

Metabolizmanızı hızlandırmanın 3 yolu!

Metabolizmanızı güçlendirmek kilo vermekten çok daha fazlasıdır, ancak bu yaygın bir yan etkidir. Ayrıca daha az beyin sisi, daha fazla zihinsel berraklık, daha az yorgunluk, daha fazla enerji ve daha genç görünen bir cilt yaşayabiliriz!!!

O kadar basit ki bugün başlayabilirsiniz!

Yaşam tarzınızı sağlıklı bir vitese geçirmek için kullanışlı ipuçları için bültenimize abone olun!

Metabolizmanıza MetaPWR hediyesini verin

MetaPWR sağlıksız istekleri engeller, metabolizmayı hızlandırır ve dengeli yağ hücresi büyümesini destekler.

Yaşamsal önem taşıdığınız yılları uzatın!

Yaşamsal önem taşıdığınız yılları uzatın!

Eğer bundan keyif alacak kadar sağlıklı değilseniz, yaşam sürenizi uzatmanın bir anlamı yoktur. Amaç, uzun ömürlülüğünüzün yanı sıra sağlığınızı da artırmak olmalıdır. Asıl soru, uzun ömürlülüğümüzü nasıl artırabiliriz?

Basit bir yol, kan şekeri seviyelerinizin yükselmesini engellemektir. Ne zaman şeker veya karbonhidrat açısından zengin bir yiyecek yesek, kan şekeri seviyelerimiz yükselir ve vücudumuz dengeyi yeniden sağlamak için fazla mesai yapar. Sindirim sistemimizin bu sürekli aşırı yüklenmesi, yaşlanmanın ve hastalıkların birincil nedenidir.

MetaPWR Assist, gün içindeki büyük şeker artışlarını yumuşatmak için tasarlanmıştır. Günün en büyük öğününden önce bir veya iki MetaPWR Assist kapsülü alın ve sonrasında ne kadar farklı hissettiğinizi görün. Kan şekeri seviyenizi gerçek zamanlı olarak takip etmek, sonuçları kendi gözlerinizle görmenizi sağlar.

MetaPWR Referansları

Sıkça sorulan sorular:

MetaPWR Sistemi bir uçucu yağ karışımından, bir kolajen takviyesinden, herhangi bir ürünün tek bir faydasından daha fazlasıdır. MetaPWR Sistemi olarak adlandırılır çünkü bir sistem olarak kullanılması amaçlanmıştır. Ürünler birbirleriyle kombinasyon halinde kullanılmak üzere üretilmiş ve tasarlanmıştır. MetaPWR ürünlerinden sadece birini değil, hepsini birlikte kullanırsanız daha iyi sonuçlar görür ve daha başarılı olursunuz. Hepsi aynı şeyi yapmaz – her biri belirli ve benzersiz faydalar sunar – ama aynı zamanda birbirlerinin etkinliğini de artırırlar. Örneğin, MetaPWR Avantajı kullanmanın kendi içinde avantajları ve özelliği vardır, ancak aynı zamanda MetaPWR karışımı ve MetaPWR Asistinin etkinliğini ve başarısını da artırır.

Ve tam tersi, aynı şey geçerlidir. MetaPWR blend ve MetaPWR Assist'in kendi avantajları vardır, ayrıca MetaPWR Advantage'ı kullanarak elde ettiğiniz sonuçları en üst düzeye çıkarırlar. MetaPWR Sistemi gerçekten de bütünün parçalarının toplamından daha büyük olduğu bir durumdur.

Yaşam Boyu Canlılık ve MetaPWR'nin işlevi oldukça farklıdır. Her biri benzersiz ihtiyaçlara hitap etmektedir. En iyi diyetlerin bile hayati mikro besinler açısından eksik olduğunu biliyoruz. dōTERRA Lifelong Vitality Pack® (LLV) eksiklikleri gidermek için üretilmiştir. MetaPWR ile makro besinler aracılığıyla metabolizmanızı optimize edin, yiyecek isteklerini azaltın, fazla kilolarınızı verin. MetaPWR, vücudunuzun işlevini desteklemek için ihtiyaç duyduğu tüm mineral ve vitaminleri sağlamaz.

Beslenme ve metabolizma, sağlığınız ve genel refahınız üzerinde sinerjik bir etkiye sahiptir. Beslenme, çevrenizden besin aldığınız süreç iken, metabolizma vücudunuzun yediğiniz gıdaları yakıta dönüştürmek için kullandığı kimyasal süreçtir. Çalışmalar, besin eksikliği veya fazlalığından kaynaklanan besin metabolizması veya enerji homeostazının kalıcı olarak bozulmasının hücresel strese neden olduğunu ve bunun da metabolik düzensizliğe yol açtığını göstermiştir. Eğer vitamin eksikliğiniz varsa, metabolizmanız zorlanacaktır. Beslenme ve metabolik destek el ele gider. Sağlık ve canlılığın mükemmel birleşimidirler.

Çocukların metabolik sağlığı büyük ölçüde ebeveynlerden etkilenir. Metabolik sağlığın diğer 4 ayağına (sağlıklı beslenme, günlük egzersiz, stres yönetimi ve sağlıklı ilişkiler) çocuklarımızın yaşamlarının ilk yıllarında odaklanmak büyük fayda sağlayacaktır. Gençler ev dışında daha kötü beslenmeye başlarlarsa, bu takviyeleri almaları faydalı olabilir.

Kural olarak, anne adayları ve emziren anneler, hamilelik sırasında veya emzirirken almak istedikleri herhangi bir şey hakkında her zaman sağlık uzmanlarına danışmalıdır. MetaPWR bir istisna değildir. Kişisel durumunuz hakkında doktorunuzla konuşun, ancak MetaPWR ürünlerinde hamilelik veya emzirme döneminde kullanımı güvensiz hale getiren hiçbir bileşen bilmiyoruz.

Daha iyi glikoz kontrolünden herkes faydalanabilir. Bu ürün 2 şekilde yardımcı olur: karbonhidratların kan dolaşımına emilimini azaltır ve ister kendi pankreasınız tarafından üretilsin ister tip 1 DM'de olduğu gibi enjeksiyon yoluyla uygulansın, insüline karşı hücresel duyarlılığı artırır. Her diyabet hastası bu gibi ürünleri kullanırken doktorunun tavsiyelerine uymalıdır.

NMN, tüm yaşam formlarında doğal olarak bulunan bir molekül olan nikotinamid mononükleotid anlamına gelir. Moleküler düzeyde, nükleik asit RNA'nın temel yapısal birimi olan bir ribo-nükleotittir. Yapısal olarak molekül bir nikotinamid grubu, bir riboz grubu ve bir fosfat grubundan oluşur (Şekil 1). NMN, temel molekül olan nikotinamid adenin dinükleotidin (NAD+) doğrudan öncüsüdür ve hücrelerdeki NAD+ seviyelerini artırmak için anahtar bir bileşen olarak kabul edilir.

NAD+ yaşam ve hücresel fonksiyonlar için gerekli olan temel bir koenzimdir. Enzimler biyokimyasal reaksiyonları mümkün kılan katalizörlerdir. Koenzimler, enzimlerin çalışması için ihtiyaç duydukları ‘yardımcı' moleküllerdir. Sudan sonra NAD+ vücutta en bol bulunan moleküldür ve onsuz bir organizma ölür. NAD+, hasarlı DNA'yı onaran sirtuinler gibi vücuttaki birçok protein tarafından kullanılır. Hücrenin güç merkezleri olan ve vücudumuzun kullandığı kimyasal enerjiyi üreten mitokondri için de önemlidir.

NADH ekstra elektronları mitokondrinin iç zarına aktarır ve aktif taşıyıcı molekül olarak kabul edilir. NADH ters bir reaksiyonla tekrar NAD+'ya dönüşür ve elektron transferi süreci protonların H+ iyonları olarak hareketiyle gerçekleşir.

Çoğu kolajen ürünü yalnızca bir veya iki tür kolajen peptidi içerir, bunlar genellikle cilt güzelliği, elastikiyet ve kırışıklıklarla en ilgili kolajen türleridir. MetaPWR Advantage da bu tür kolajenleri içerir, ancak özellikle heyecan duyduğumuz bir rekabet avantajı, sadece bir veya iki tür kolajen içermemesidir. Dokuz benzersiz kolajen peptit tipi içerir. Kolajenin tüm vücut için oynadığı rolü vurguluyoruz.

Kolajenimiz toz haline getirilmesinin yanı sıra hidrolize de edilir, yani spesifik tri-peptit parçalarına kesilerek biyoyararlanımı önemli ölçüde artırılır. Aslında, 12 kat daha fazla emilebilir olduğu gösterilmiştir.

MetaPWR Advantage'da daha fazla harika içerik var, kolajenimiz sadece bir parça.

MetaPWR Advantage tek kullanımlık hidrolize toz halinde gelir. Tüketimden önce suyla karıştırdığınızda, daha aktif ve biyolojik olarak kullanılabilir bir dağıtım sistemi için – tüketim anında sizin tarafınızdan etkinleştirilir.

Hazır ambalajlı sıvı kolajenlerin çoğu, su bazlı dağıtım sistemlerini sterilize etmek için bir işlem kullanır. Bu sadece zararlı bakterileri ortadan kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda vitaminler, flavonoidler ve polifenoller gibi faydalı aktif bileşenleri de ortadan kaldırır. Bu sürece rağmen, aslında ÇOK daha uzun ömürlüdürler! Bu aynı zamanda ağır suyu dünyanın dört bir yanına taşıyarak karbon emisyonlarını artırdıkları anlamına geliyor.

Evet. Glutensiz, sütsüz, mısırsız ve keto dostudur. Ürünler ayrıca maltodekstrin, karragenan, glifosat, yapay tatlandırıcılar ve ilave şeker içermez.

Kolajen hayvanlar tarafından sentezlenir ve sadece onlardan elde edilebilir. Bazen vegan kolajen olarak pazarlanan ürünler görürsünüz, ancak ürüne yakından bakarsanız, genellikle gerçek kolajen tripeptitlerin değil, vegan amino asitlerin bir koleksiyonu olduğunu göreceksiniz. Kolajen sentezini destekleyen vegan ürünler ve bileşikler vardır; aslında Civanperçemi Pom Cellular Beauty kapsülleri vegandır ve bu rolü yerine getirir. Bu kapsüller şu anda Avrupa'da mevcut değildir, ancak Amerika üzerinden sipariş vermek isterseniz bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Glutatyon seviyeleri genellikle diyabet nedeniyle vücuttaki NAD+ seviyeleri düştüğünde düşer. NMN vücutta hem NAD+ hem de Glutatyonun artmasına yardımcı olur. NMN alımı için glutatyon gerekli değildir. Narenciye yağlarında yüksek oranda limonen bulunur. Limonen vücudun glutatyon üretimini uyarır. MetaPWR Metabolic Blend'de hem Limon hem de Greyfurt esansiyel yağları bulunmaktadır. Glutatyonun vücutta homeostazın desteklenmesi de dahil olmak üzere vücut için birçok faydası vardır. Glutatyonun fizyokimyasal özellikleri, sınırlı membran geçirgenliği ve özellikle jejunumda enzimatik bozulmaya yatkınlığı nedeniyle oral dozaj formlarının klinik gelişimini ciddi şekilde sınırlamıştır. Çalışmalar, Glutatyon'un jejunumda oksitlendiğini ve antioksidan aktivite kaybına yol açtığını göstermiştir. Aslında, Glutatyon'un kimyasal özellikleri, bağırsakta sınırlı geçirgenliğe sahip olduğu ve enzimler tarafından parçalanmaya duyarlı olduğu anlamına gelir, bu da sistem içindeki rolünde büyük ölçüde etkisiz bir molekül oluşturur. Bazı şirketler nano-glutatyon olduğunu iddia etmektedir, ancak molekül nano olsa da olmasa da aynı boyuttadır. Ağızdan yutulan bir ürüne gelince, ağız mukozası yoluyla mideden daha küçük molekülleri emmeyiz, sadece ilk geçiş metabolizmasını önler. Bu da karaciğer tarafından inaktif bileşiklere parçalanmadığı anlamına gelir. Glutatyonu sindirim sistemi yerine ağız yoluyla emmeye çalışmanın gerçek bir faydası yoktur.

Shopping Cart