Süpermarketlerimizde ve eczanelerimizde çok çeşitli el sabunları bulunmaktadır. Ancak, bu el sabunlarının çoğu hassas cildi kurutabilecek veya tahriş edebilecek sentetik bileşenler içerir. dōTERRA'nın On Guard el sabunu, cildimizi kurutan veya tahriş eden sabunlara sağlıklı bir alternatif olan nazik, köpüren bir sabundur.

Bu el sabunu, harika bir aromanın yanı sıra elleri temizleyen ve yumuşatan On Guard esansiyel yağı içerir. Sabun pH nötrdür ve koruyucudur. Yabani Portakal, Karanfil, Tarçın, Okaliptüs ve Biberiye'nin baharatlı aroması kullanım sırasında ve sonrasında duyuları uyarır.

Daha fazla oku? Buraya tıklayın.

Kullanım talimatları On Guard el sabunu*

Ellerinize köpürtmek için dōTERRA On Guard el sabununu bir veya iki kez pompalayın. Ellerinizi ovun ve ılık suyla iyice durulayın. El sabunu dispenseri büyük dolum şişesi ile yeniden doldurulabilir.

Uyarılar

Sadece harici kullanım içindir.
Göz ve açık cilt ile temasından kaçının.
Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmadan serin ve kuru bir yerde saklayın.

 

 

*Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır ve ürün ve çalışması NVWA tarafından test edilmemiştir. Eğer hastaysanız, her zaman bir doktora danışmalısınız.

On Guard el sabunu dispenseri

 3,33

Stokta yok

dōTERRA’nın On Guard el sabunu köpüren bir el sabunudur. Hassas cildi kurutmayacak veya tahriş etmeyecek, sert sabuna karşı nazik ve sağlıklı bir alternatiftir.

Shopping Cart