Serenity Softgels, Restful Complex from doTERRA, ertesi gün titrek ve uykulu hissetmeden ihtiyacınız olan ferahlatıcı uykuyu almanıza yardımcı olan vejetaryen bir softjel içinde Lavanta esansiyel yağı ve doğal bitki özlerinin eşsiz bir kombinasyonudur. doTERRA Serenity Restful Complex, Lavanta esansiyel yağı ve L-Theanine'in iyi araştırılmış rahatlatıcı etkilerini limon balsamı, çarkıfelek çiçeği ve papatya ile bir araya getirerek rahatlama ve uykuyu incelikle teşvik eder. Yeterli uyku eksikliği kilo verme veya sağlıklı kilomuzu koruma becerimizi etkiler; nasıl hissettiğimizi, öğrendiğimizi ve davrandığımızı etkiler; kardiyovasküler sağlığımızı ve genel refahımızı olumsuz etkiler; tepki süresini kısaltabilir ve sürüş becerilerini etkileyebilir. Yeterince uyumak, günlük yaşamın taleplerinden fiziksel ve zihinsel olarak kurtulmak için çok önemlidir.

Yardım için yüzlerce farklı öneri, aile tarifleri, ürünler ve besin takviyeleri vardır. Ancak bir kişi için etkili olabilecek bir şey, bir başkası için hiç yardımcı olmayabilir. doTERRA Serenity Restful Complex softgels, modern bilimin en iyileri kullanılırken tarihsel olarak kanıtlanmış bileşenlerle bir çözüme sahiptir.

Birincil avantajlar

  • Uykusuzlukla mücadele eder *
  • Sağlıklı rahatlama ve uykuyu teşvik eder *
  • Ertesi gün yorgun veya uykulu hissetmeden ihtiyacınız olan dinlendirici uykuyu almanıza yardımcı olur
  • Huzurlu uykuyu teşvik eder *
  • Sinir sistemini sakinleştirir *
  • Stresi azaltmaya yardımcı olur *

Kullanım kılavuzu

Yatmadan önce 1 ila 2 softgel alın.

uyarılar

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Hamileyseniz, emziriyorsanız veya doktor kontrolü altındaysanız doktorunuza danışınız. Serin ve kuru bir yerde saklayın.

* Bu ifadeler Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir. Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.

doTERRA Serenity Softgels

 33,67

Stokta yok

dōTERRA Serenity™ Restful Complex Softgels dōTERRA Serenity Restful Complex, ertesi gün halsiz ve uykulu hissetmeden ihtiyacınız olan ferahlatıcı uykuyu almanıza yardımcı olmak için vejetaryen softjel içinde lavanta esansiyel yağı ve doğal bitki özlerinin eşsiz bir kombinasyonudur. * dōTERRA Serenity Restful Complex, lavanta esansiyel yağı ve L-Theanine’in iyi araştırılmış rahatlatıcı faydalarını, melisa, çarkıfelek çiçeği ve papatya ile birlikte nazikçe rahatlamak ve uyumak için birleştirir. *

Shopping Cart