Air Vapor Stick (Breathe Vapor Stick eski veya ABD'deki adıdır!). DoTERRA Breath Vapor Stick'in rahatlığının, hızlı emiliminin ve pürüzsüz uygulamasının keyfini çıkarın. doTERRA Air karışımının bu benzersiz yöntemi, serin ve rahatlatıcı bir buharın keyfini çıkarmak için her zaman, her yerde kullanılabilir. Air Vapor Stick'in rahatlığının, hızlı emiliminin ve temiz kullanımının keyfini çıkarın. Solunum yollarını temizler ve hoş bir nane kokusu verir.

Çubuk, uyguladığınız yerde ferahlatıcı bir his verir. Çubuk, siz ve aileniz için güçlü bir destek sunan diğer DoTERRA Air ürünleriyle birlikte çalışır. Air Stick şunları içerir: Defne yaprağı, Nane bitkisi, Okaliptüs yaprağı ve sapı, Melaleuca yaprağı, Limon kabuğu, Ravensara yaprağı ve Kakule tohumu yağı.

Kullanım kılavuzu

Solunum yollarını rahatlatmak için gerektiğinde göğse, sırta ve boyuna uygulayın.

Birincil avantajlar

  • Serinletici, ferahlatıcı bir inhalasyon için göğse topikal olarak uygulayın.
  • Hızlı, kullanışlı çubuk, kullanıma hazır.
  • Hem topikal hem de aromatik olarak serinletici, yatıştırıcı bir etki sağlar
  • Air Vapor Stick'in rahatlığının, hızlı emiliminin ve temiz kullanımının keyfini çıkarın. doTERRA'nın patentli Hava Esansiyel Yağını kullanmanın bu benzersiz yöntemi, bu çubukla her yerde ve her zaman kullanılabilir. Solunum yollarını temizler ve hoş bir nane kokusu verir. Çubuk, uyguladığınız yerde ferahlatıcı bir his verir

malzemeler

Isoamyl Laurate, Octyldodecanol, EucalyptusGlobulus (Okaliptüs) Yaprak Yağı, Laurus Nobilis (Defne) Yaprak Yağı, Mentha piperita (Nane) Yağı, Menthol, Melaleuca Alternifolia (Melaleuca) Yaprak Yağı, Citrus Limon (Limon) Kabuğu Yağı, Dibutyl Lauroyl Glutamide, Isoamyl Cocoate, Dibutyl Ethylhexanoyl Glutamide, Ravensara Aromatica (Ravensara) Leaf Oil, Phytosteryl / Octyldodecyl Lauroyl Glutamate, Elettaria Cardamomum (Kakule) Seed Oil , Cinnamomum Camphora (Ravintsara) Leaf Oil , Tocopherol.

uyarılar

Olası cilt hassasiyeti. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Hamileyseniz veya doktor kontrolü altındaysanız doktorunuza danışınız. Uygulamadan sonra 12 saate kadar güneş ışığından veya UV ışınlarından kaçının.

*Ürün bilgileri hastalıkları teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır. Feragatname feragatnamemiz!

Hava buharı çubuğu

 16,67

Stokta yok

dōTERRA Air® Vapor Stick. Air Vapor Stick’in rahatlığının, hızlı emiliminin ve temiz kullanımının keyfini çıkarın. Çubuk, uyguladığınız yerde ferahlatıcı bir his verir. doTERRA’nın patentli Air esansiyel yağını kullanmanın bu benzersiz yöntemi, bu çubukla her yerde ve her zaman kullanılabilir.

Shopping Cart