Avustralya'daki Bungawalbin Deresi, Avustralya çay ağacı ağaçlarıyla çevrilidir ve Aborjinler için kutsal bir bölgedir. Yapraklar ağaçlardan dereye düşerken, yerlilerin hala büyülü, şifalı sular olarak gördükleri sular vardır. Avustralya'daki Aborjinler arasında Çay Ağacı ağacının yaprakları yüzyıllardır kullanılmaktadır. Sıkılmış yaprakları serinletici bir etki için doğrudan cilt üzerinde kullanırlar, ancak yağın kokusunu solumak da Aborjinler için günlük bir kullanımdır. dōTERRA bize yutularak da kullanılabilen Melaleuca (Çay Ağacı) yağını getiriyor.

Melaleuca yağı cilt üzerindeki temizleyici ve gençleştirici etkisiyle bilinir. Ancak çok az kişi sağlıklı bir bağışıklık sistemini desteklediğini ve mevsimsel şikayetlere karşı koruyucu olduğunu bilir. Yaygın olarak Çay Ağacının zehirli olabileceği için yutulmaması gerektiği söylenir. Ancak, dōTERRA'nın yağı tamamen doğaldır ve bu nedenle toksik değildir. Yüzde 100 doğal olmayan bir uçucu yağı asla yutmayın. Diğer markaların yağları genellikle yağı zehirli hale getiren kimyasallar içerir.

Daha fazla oku? Buraya tıklayın.

Uygulamalar*

  • Ara sıra oluşan cilt tahrişleri için, etkilenen bölgeye 1-2 damla Melaleuca uygulayın.
  • Sağlıklı bir bağışıklık sistemini desteklemek için suya, narenciye içeceklerine veya sebze kapaklarına 1-2 damla ekleyin.
  • Tırnakları arındırmak ve sağlıklı tutmak için duştan sonra tırnaklara ve ayak tırnaklarına uygulayın.

Uyarılar

Olası cilt hassasiyeti.
Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.
Hamileyseniz veya doktor kontrolü altındaysanız doktorunuza danışınız.
Gözler, iç kulaklar ve hassas bölgelerle temasından kaçının.

 

 

*Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır ve ürün ve çalışması NVWA tarafından test edilmemiştir. Eğer hastaysanız, her zaman bir doktora danışmalısınız.

doTERRA Çay Ağacı (Melaleuca) Uçucu Yağı (15ml)

 31,00

Stokta yok

Melaleuca veya Çay Ağacı yağı en çok arındırıcı özellikleriyle bilinir, bu da onu cildi ve ev yüzeylerini temizlemek, havayı arındırmak veya sağlıklı bir bağışıklık sistemini desteklemek için yararlı kılar.

Shopping Cart