doTERRA Çocuk Koleksiyonu

dōTERRA Çocuk Koleksiyonu

Bu yılın Haziran ayından bu yana, bu uçucu yağ kiti özellikle çocuklar için mevcuttur. doTERRA'nın bu altı karışımı özellikle çocukların duygusal ihtiyaçları ve günlük şikayetleri için yaratılmıştır; doTERRA Kids Collection. Sevimli küçük çantası, renkli şapkaları ve ilham kartlarıyla çocukların kullanması için davetkâr bir kit. Çocuklarınızın da doTERRA esansiyel yağları ile büyümesine izin verin ve onlara duyguları ve günlük şikayetleri için yağları kendilerinin uygulamasını öğretin.

doTERRA Kids Koleksiyonu, fraksiyone hindistan cevizi yağı ile seyreltilmiş 6 yağ kombinasyonundan oluşur ve yağı her yaştan çocuk için kullanılabilir hale getirir. Her 10 ml'lik roll-on, şişeleri birbirinden ayrı tutmak ve taşımayı kolaylaştırmak için anahtar halkalı kendi renkli kauçuk kapağına sahiptir. Silindirler yağların göbek, baş, eller ve kalp üzerinde kullanımını kolaylaştırır. Karışımların kokuları çocuklara hitap etmekte ve çocukların duygusal ihtiyaçları ve en yaygın sağlık şikayetleriyle eşleşmektedir. Bu kit çocuklar için özel olarak tasarlanmış olsa da AromaPro olarak biz de doTERRA'nın bu altı yeni yağına bayılıyoruz.

Thinker™ Odaklanma Karışımı

Çocuk Koleksiyonu Thinker

Thinker™ çocukların kendileriyle kalmalarına yardımcı olmak için kullanılabilir. Bu karışım gergin hissettiğinizde yardımcı olur. Ev ödevi veya sınav yaparken, roll-on uyanıklığı ve odaklanmayı destekler. Çocuklar için olan bu karışım baharatlı ve biraz tatlı kokar ve boyun ve bileklere sürüldüğünde güçlü bir etkiye sahiptir. Bu eşsiz aroma, kafa karışıklığı zamanlarında netliği destekler ve bir sınav sırasında yardımcı el olabilir.

Bu karışım Vetiver, Nane, Biberiye ve Clementine yağlarından oluşur.

Brave™ Cesaret Karışımı

Çocuk Koleksiyonu Brave

Çocuklar, biraz cesaretin harikalar yaratabileceği çok sayıda yeni durumla karşılaşırlar. Örneğin spor etkinlikleri, müzikal performanslar, sınavlar, konuşmalar veya yeni bir okuldaki ilk gün büyük heyecan yaratabilir. Çocuk Koleksiyonu'ndan bu yağ karışımı canlandırıcıdır ve çocuğa güven ve cesaret verir. Kaygı ve stres duyguları kontrol edilir ve şüpheler veya endişeler azalır. Cesaret ve pozitifliği teşvik etmek ve istediğinizi elde etmek için bu karışımı kalbinize, ayaklarınızın altına ve ellerinizin arkasına sürün.

Bu karışım Yabani Portakal, Osmanthus Çiçeği, Tarçın Kabuğu ve Amyris Ağacı yağlarından oluşur.

Stronger™ Koruyucu Karışım

Çocuk Koleksiyonu Daha Güçlü

Çocuklar dış dünya ile çok fazla temas halindedir. Bu karışım, sıkı çalışan bir bağışıklık sistemini desteklemek için vücudu güçlendiren yağların bir kombinasyonudur. Bu karışım aynı zamanda duyguları yatıştırır ve cildi rahatlatır. En çok ihtiyaç duyulduğu anda esenlik ve canlılık duygularını deneyimlemek için bu roll-on doğrudan uygulama noktasına, omurga boyunca, boyuna ve ayakların altına sürülebilir. Stronger™'ın nazik ve canlandırıcı aroması duyulara ferahlık verir.

Bu karışım Sedir Ağacı, Litsea, Frankincense ve Gül yağlarından oluşur.

Calmer™ Dinlendirici Karışım

Çocuk Koleksiyonu Calmer

Çocuğunuz az mı uyuyor veya kolayca geriliyor mu? Çocuk Koleksiyonu'ndan bu karışım, aramızdaki zayıf uyuyanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Yağ, iyi bir gece uykusunu destekler ve rahatlamayı teşvik eder. Bu yağ sayesinde yatma zamanı çocuk ve ebeveyn için eğlenceli ve huzurlu bir deneyim haline gelir. Bu yağ eşsiz Cananga ve Buddha Wood esansiyel yağlarını içerir. Her iki yağ da sinirliliği azaltırken rahatlama hissini destekler. Bu roll-on'un en iyi etkisini elde etmek için yağı enseye, bileğe ve ayakların altına sürün. Bileklerden nefes almak zihni ve bedeni sakinleştirmeye ve rahatlatmaya yardımcı olur.

Bu karışım Lavanta, Cananga, Buddha Wood ve Roma Papatyası yağlarından oluşur.

Rescuer™ Yatıştırıcı Karışım

Çocuk Koleksiyonu Kurtarıcısı

Çocuklar hala büyümektedir ve aktivitelerle dolu yoğun bir günün ardından yorgun bacaklarını dinlendirecek bir yağa ihtiyaç duyarlar. Eller, kollar ve omuzlar için de kullanılabilen bu yağ, kasların gevşemesini sağlayan rahatlatıcı bir his verir. Bu yağ, bu karışıma özgü bir uçucu yağ olan Zanthoxylum içerir. Bu yağ sakinleştirici ve yatıştırıcı etkileriyle bilinir. Rescuer™, rahatlamayı teşvik eden ve duyguları yatıştıran taze ama yatıştırıcı bir kokuya sahiptir.

Bu karışım Copaiba, Lavanta, Spearmint ve Zanthoxylum yağlarından oluşur.

Steady™ Topraklama Karışımı

Çocuk Koleksiyonu Sabit

Dünyamız uyarıcılarla dolu ve çocuklarımız tüm bu izlenimlere hala muazzam derecede açık. Çocukların bunu işlemesine yardımcı olmak için doTERRA Topraklama Karışımını geliştirmiştir. Steady™ aşırı uyarılmış çocuklarda ruh halini dengelemeye ve duyguları yatıştırmaya yardımcı olur. Bu yağ, oldukça hassas olan çocuklarda iyi bir şekilde kullanılabilir. Steady™ ürününü ensenize veya bileklerinize uygulayın ve kokuyu derinlemesine içinize çekin. Böylece zihin durumu dengeye döner. Bu karışım aynı zamanda cilt üzerinde yatıştırıcı bir etkiye sahiptir.

Bu karışım Amarys, Balsam Fir, Kişniş ve Manolya yağlarından oluşur.

Shopping Cart