Tıbbi Sorumluluk Reddi

Bu web sitesindeki bilgiler, (genel) doktorlar, tıp uzmanları, acil servisler, (akut) ruh sağlığı hizmetleri, fizyoterapistler ve psikoterapistler gibi eğitimli (tıbbi) profesyoneller ve/veya sağlık hizmeti sağlayıcıları tarafından sağlanan hizmetlerin veya bilgilerin yerini almayı amaçlamamaktadır. Ne bu web sitesindeki bilgiler ne de kullanımları tıbbi veya diğer profesyonel yardım, bakım, destek veya bilgi sağlamanın yerine geçemez ve teşhis veya kendi kendine teşhis için bir yardımcı olarak tasarlanmamıştır. Bilgiler genel bilgi amaçlıdır ve özel olarak tek bir kişiyi veya örneğin site ziyaretçisinin veya ona yakın birinin belirli bir tıbbi durumunu hedef almaz. Bu, ziyaretçilerin kendilerinin veya başkalarının tıbbi durumları için bilgilere teşhis veya tedavi değeri atfedemeyeceği anlamına gelir.
Hastalıklar, tıbbi şikayetler, tedaviler veya araştırmalar söz konusu olduğunda, bilgiler yalnızca destek amaçlıdır. Bu web sitesindeki bilgiler, bu tür durumlarda destek olarak kullanılabilir:

a. ziyaretçi (veya ziyaretçinin aile üyesi veya diğer yakın akrabaları) ile ziyaretçinin terapisti, doktoru veya diğer bakım sağlayıcısı arasındaki temas ve
b. ikincisinden aldığı tavsiye.

Ziyaretçilere, profesyonel muayene, teşhis ve muhtemelen tıbbi bakım alabilmeleri için tıbbi sorularını, şikayetlerini veya semptomlarını ilgili doktora veya diğer sağlık uzmanına zamanında iletmeleri tavsiye edilir. Ziyaretçilere, zamanında profesyonel yardım almayı asla geciktirmemeleri veya (çevrimiçi) bilgilere dayanarak alınmış tıbbi tavsiyeleri göz ardı etmemeleri tavsiye edilir.
Akut tıbbi şikayetler veya psikolojik sorunlar olması ve şikayetlerin veya semptomların kötüleşmesi durumunda, ziyaretçilerin derhal kendi (ev) doktorlarıyla veya acil durum numarasıyla iletişime geçmeleri tavsiye edilir.

‘Öz bakım bilgileri' kişiselleştirilmiş tavsiye değildir

Bazı durumlarda, bilgiler ‘(öz bakım) tavsiyeleri' içermektedir. Bu ‘görüşler' hiçbir şekilde doğrudan tıbbi tavsiye niteliğinde değildir ve hiçbir şekilde ziyaretçinin veya bu web sitesinde bilgi almak istediği herhangi birinin bireysel tıbbi durumuyla özel olarak ilgili değildir.
Öz bakım önerileri, ciddi olmayan, yaygın ve günlük şikayetler için geçerli olan genel kılavuzlar olarak görülmelidir. Bu daha az ciddi şikayetlerde de komplikasyonlar ortaya çıkabileceğinden, ziyaretçilerin şüphe duyduklarında ve şikayetlerin devam etmesi veya artması durumunda tıbbi profesyonel yardım almaları önemlidir. (Kişisel bakım) takviyelerinin kullanımıyla ilgili bilgiler söz konusu olduğunda bile, hiçbir durumda tıbbi tavsiye veya özellikle ziyaretçinin veya bu web sitesinde bilgi aradığı kişinin bireysel tıbbi durumuyla ilgili bilgiler söz konusu değildir.

Tıbbi sorular

AromaPro hiçbir şekilde doğrudan (örn. telefon veya e-posta yoluyla) veya dolaylı olarak profesyonel tıbbi tavsiyenin yerine geçecek şekilde tıbbi tavsiye sunmadığından, ziyaretçilerden gelen ve örneğin tıbbi/psişik şikayetler, tedavi seçimi veya belirli (tıbbi) bakımın sonuçları ile ilgili soru veya taleplerle ilgili e-postalar yanıtlanmamaktadır.

Sorumluluk

AromaPro bilgilerinin ziyaretçiler tarafından kullanılması veya uygulanması (veya uygulanmış olması) tamamen kullanıcının sorumluluğunda ve riskindedir.
AromaPro ve bilgi sağlayıcıları, aromapro.nl, diğer web siteleri veya AromaPro içinde veya AromaPro'dan atıfta bulunulan kaynaklar aracılığıyla sunulan bilgi, ürün veya hizmetlerin kullanımından veya uygulanmasından kaynaklanan veya bunlarla ilgili olan doğrudan veya dolaylı, her ne türden olursa olsun herhangi bir zarar için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Shopping Cart