Solunum

Bağışıklık sistemi vücudun sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Beyaz kan hücreleri üreten dokular, hücreler ve küçük organlardan oluşur. Sağlıklı bir bağışıklık sistemi olmadan, çevremizdeki potansiyel tehditlere karşı kendinizi savunamazsınız. Uçucu yağlar ve diyet takviyeleri bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir.* doTERRA On Guard® mükemmel bir savunma hattı olabilir. Günlük olarak kullanıldığında bağışıklık sisteminizi güçlü ve sağlıklı tutmanıza yardımcı olabilir.

İPUÇLARI

Bir sebze kapsülüne iki ila üç damla Kekik, doTERRA On Guard, Limon, Melaleuca veya Kekik ekleyin veya günlük bağışıklık desteği için doTERRA On Guard+ softgels'i deneyin.* Sağlıklı ve dengeli bir diyetle birlikte günlük olarak alınan bu takviyeler, bağışıklık sistemi sağlığını korumada ilk savunma hattınız olabilir.

Bağışıklık sistemi vücudunuzu çevresel tehditlere karşı korumaktan sorumludur. Bunu yapmak için bağışıklık sistemi, birçoğu diğer vücut işlevleri için çalışan çeşitli hücreleri, dokuları ve organları kullanır. Bağışıklık sisteminin ilk savunma hattı cildinizdir. Davetsiz misafirleri dışarıda tutan bir bariyer görevi görür. Burnunuz, ağzınız ve boğazınızdaki mukoza zarları da potansiyel tehditleri hapsederek ve vücuda girmelerini engelleyerek vücudunuzu istilacılardan korur.

Çevresel tehditler bu savunma hattını geçmeye devam ettiğinde, akyuvarlar harekete geçer. Beyaz kan hücreleri davetsiz misafirleri bulur, onları zararlı olarak etiketler ve yok eder. Ancak hepsi bu kadar değil – işgalcileri de hatırlarlar, böylece bunlar size tekrar saldırmaya çalışırsa, vücudunuz onları daha da hızlı durdurabilir. Beyaz kan hücreleri bademcikler, timus, lenf düğümleri, kemik iliği ve dalak gibi vücudun çeşitli yerlerinde yapılır ve depolanır.

İyi işleyen bir bağışıklık sistemini korumak, yeterli uyku, düzenli egzersiz ve dengeli beslenme de dahil olmak üzere birçok şeye bağlıdır. Yetersiz beslenme ve mikro besin eksiklikleri, bağışıklık tepkilerinin değişmesine ve sağlık sorunları riskinin artmasına neden olabilir. Diyetinizi belirli vitaminler, mineraller ve probiyotiklerle desteklemek bağışıklık sistemini oluşturabilir ve güçlendirebilir.

Microplex VMz® besin kompleksi ile günlük takviye, D3 vitamini ve sağlıklı bir bağışıklık sistemini destekleyen diğer vitamin ve mineraller açısından zengindir.* PB Assist®+ Probiyotik Savunma Formülü de bağırsak sağlığını destekleyerek bağışıklık sistemi için yararlı olabilir.* Bağışıklık sistemini desteklemek için Kekik, doTERRA On Guard® , Limon, Melaleuca ve Kekik gibi uçucu yağları kullanın.*

En İyi Ürünler

Videolar

Shopping Cart