Cilt ve saç

Entegümenter sistem saç, deri, tırnaklar ve ekzokrin bezlerden oluşur. Cildiniz sizi çevredeki zararlı unsurlardan korur ve toksinler, yapay kokular, çevre kirliliği ve diğer tahriş edici maddelerden olumsuz etkilenebilir. Cildinize, saçlarınıza ve tırnaklarınıza iyi baktığınızda daha sağlıklı, daha pürüzsüz ve daha güzel görünürler. Cildinizi temiz ve sağlıklı tutmak için Melaleuca ve doTERRA On Guard® Foaming Hand Soap gibi uçucu yağları ve doTERRA'nın doğal cilt ve saç bakım ürünlerini kullanın.

İPUÇLARI

Deri, vücudun en büyük organı ve integümenter sistemin en büyük parçasıdır. Bu vücut sistemi dış dünyaya karşı koruyucu bir bariyer sağlar, iç organları susturur, hissetmenizi sağlar ve vücut ısısını düzenler.

Deri, her türlü istenmeyen tehdidin vücudunuza girmesini engelleyen su geçirmez bir bariyer görevi görür. Deri aynı zamanda doku ve organları güçlü güneş ışığından ve çevresel kirleticilerden kaynaklanan yaralanmalardan korur. Ciltte kan damarları, kıl folikülleri, lenf düğümleri ve ter bezleri bulunur.

Karmaşık bir sinir sistemi cildi beyne bağlar. Deri sıcaklık değişikliklerini, ağrıyı, basıncı veya dokunmayı algılayabilir. Duyusal mesajlar bu sinirler tarafından alındığında beyne iletilir. Çevre hakkındaki bilgileri bu şekilde alırız.

Dengeli beslenme, düzenli egzersiz, hormonal denge ve genel sağlık da dahil olmak üzere birçok faktör cilt, saç ve tırnak sağlığına katkıda bulunur. Genel olarak, vücut içten sağlıklı olduğunda, bu durum dıştan güzel ve parlak saçlar, pürüzsüz tırnaklar ve ışıltılı, güzel bir cilt ile kendini gösterir. doTERRA Lifelong Vitality Pack® ile günlük takviye, integumenter sistemi destekleyebilir ve sağlıklı saç, cilt ve tırnakları teşvik edebilir.

İhtiyacınıza uygun ürünlerle düzenli olarak temizlemek ve nemlendirmek önemlidir. On Guard® Foaming Hand Wash, hassas cildi kurutup tahriş edebilen sert sabunlara karşı nazik ve sağlıklı bir alternatiftir. Elinizin altında su yoksa, ellerinizi bakterilerden arındırmak ve diğer mikropları yok etmek için doTERRA On Guard® Sanitising Mist kullanın.

Uçucu yağlar saç, cilt ve tırnakların temizlenmesinde ve güzelleştirilmesinde faydalı olabilir. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü en aza indirmek için Immortelle Anti-Aging Blend, Rose Touch, Geranium, Frankincense veya Anti-Aging Eye Cream kullanabilirsiniz. HD Clear® temiz cildi desteklemek ve çatlakları azaltmak için cilde uygulanabilir. Correct-X® merhem küçük yaralanmalardan sonra cildin onarılmasına yardımcı olur.

doTERRA Salon Essentials® Saç Bakım sistemi ile saçlarınızı temiz ve sağlıklı tutun. Her ürün, saç ve saç derisi üzerindeki besleyici ve güzelleştirici faydaları için özel olarak seçilmiş esansiyel yağlarla aşılanmıştır. Diğerlerinin yanı sıra Okaliptüs, Kekik, Çay Ağacı, Sedir Ağacı, Biberiye veya Ylang Ylang yağlarını kullanarak dolgun ve sağlıklı saçları teşvik edebilirsiniz.

En İyi Ürünler

Videolar

Shopping Cart