Dolaşım

Dolaşım sistemi, vücudunuzun iyi çalışmasına ve sağlıklı kalmasına yardımcı olan birçok vücut sisteminden biridir. Dolaşım sistemi kalbiniz, kanınız ve kan damarlarınızdan oluşur. Ana görevi vücuttaki oksijeni hücrelere taşımak ve atık ürünleri hücrelerden vücut dışına taşımaktır. Dolaşım sisteminizin düzgün çalışması için kalbinizi sağlıklı tutmak ve sağlıklı bir kan basıncını korumak önemlidir.

İPUÇLARI

Kalbiniz için yapabileceğiniz en iyi şey sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzı sürdürmektir. Egzersiz kalbinizin güçlenmesine ve kendinizi daha enerjik hissetmenize yardımcı olur. doTERRA Motivate, Nane, Yabani Portakal ve diğer canlandırıcı yağlar, fitness hedeflerinize ulaşmak için enerjik hissetmenize yardımcı olabilir. Ayrıca merdiven çıkarak, telefon görüşmeleri sırasında yürüyerek, çocuklarınızla okula bisikletle giderek, akşam yürüyüşü yaparak ve yatmadan önce esneme hareketleri yaparak (Yoga'yı düşünün) günlük rutininize ekstra egzersiz ekleyebilirsiniz. Kalp sağlığınız söz konusu olduğunda, tüm küçük adımlar bir araya gelerek sağlığınızda büyük bir fark yaratır.

Kalp sağlığını desteklemek için omega-3 yağ asitlerini diyetinizle birleştirmeniz de önemlidir. Omega-3 yağ asitleri sadece deniz ürünlerinde ve birkaç bitkide doğal olarak bulunduğu için modern diyette genellikle eksiktir, ancak bu sağlıklı doymamış yağlar kalp sağlığını artırır.* xEO Mega, kardiyovasküler sağlığı desteklemek için EPA, DHA, ALA ve SDA dahil olmak üzere çok çeşitli omega-3 yağ asitleri sağlar.* xEO Mega ile günlük takviye, kalp sağlığını ve normal aralıktaki sağlıklı kan basıncı seviyelerini desteklemeye yardımcı olur.

Uçucu yağlar da iyi bir etki için kullanılabilir. Tarçın Kabuğu ve Sinameki uçucu yağları dahilen kullanıldığında sağlıklı dolaşımı ve kardiyovasküler fonksiyonları destekleyebilir. Mercanköşk ve Copaiba'nın dahili kullanımı kardiyovasküler sağlığı destekleyebilir. Kalp sağlığını desteklemek sizin için özel bir endişe kaynağı olduğunda, her sabah bir sebze kapsülü içinde bir ila iki damla alın.

Birçok insan için masaj, kan dolaşımına yardımcı olmanın rahatlatıcı bir yoludur. AromaTouch karışımı masaj için mükemmel bir yardımcıdır. Masajın faydalarını artıran yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkiler sunar. İstenilen bölgeye bir ila iki damla uygulayın ve kalpten uzağa doğru masaj yapın. Hafif bir uyarıcı his için bir damla Nane de ekleyebilirsiniz. Uçucu yağları fraksiyone hindistan cevizi yağı ile seyreltilmiş olarak kullanın.

En İyi Ürünler

Videolar

Shopping Cart